Bu site OYUNTIRYAKISI.COM tarafından sponsor sağlanarak yaptırılmıştır. Tema yapımcısından tüm hakları satın alınmıştır.

© 2008-2024 RST Gamers, Tüm hakları saklıdır.

Image Alt

RST CSGO Jailbreak Başvurular

  /  RST CSGO Jailbreak Başvurular
RST CSGO Jailbreak İn-game (Ücretsiz) Başvurular Listesi

Herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır. Dileyen herkes seviye sistemine başvuru yapıp kaydını gerçekleştirebilir. Ücretsiz bir şekilde zaman geçirerek yetki ve kredi ödüllerinin sahibi olabilir.

Herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır. Yalnızca isyan atma becerisi yüksek olan oyuncular seçilmektedir. İsyan team başvuru kabullerini İsyan Team Kaptanı tarafından değerlendirilmektedir.

16 yaş ve üzeri oyuncular içerisinden sesi tiz olmayan ve mikrofonu kaliteli olan oyuncular arasından seçilmektedir. Komutçu başvuru kabulleri Komutçu Kaptanı tarafından değerlendirilmektedir.

18 yaş ve üzeri oyuncular içerisinden ağır başlı, kurallara uyan ve uyduran kişiler arasından seçilmektedir. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir.

RST CSGO Jailbreak İn-Game (Ücretli) Başvurular Listesi

Yalnızca 16 yaş ve üzeri oyuncular başvuru yapabilirler. Normal tam yetki admin yetkilerine sahiptir. Dokunulmazlıkları yoktur. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir.

Yalnızca 16 yaş ve üzeri oyuncular başvuru yapabilirler. Full + full yetki admin yetkilerine sahiptir. Dokunulmazlık ve HGR yetkisine sahiptirler. Bütün oyuncu modellerine erişimleri vardır. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir.

Yalnızca 18 yaş ve üzeri oyuncular başvuru yapabilirler. Sunucunun maddi yüküne destek veren yönetim paneline ve oyun içi tam erişim yetkilerine sahiptirler. Sunucu ile alakalı yapılan satışlardan hak talep edemez. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir.

RST CSGO Jailbreak Out-Game Başvurular Listesi

RST Blog sayfasında CSGO jailbreak mod ile alakalı yazım kurallarına uygun şekilde makaleler yazabilecek kişiler arasından seçilmektedir. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir. Herhangi bir yaş şartı aranmamakktadır.

RST Forum sayfasında CSGO jailbreak ile alakalı açılan konuların moderatörlüğünü üstlenebilecek Xenforo bilgisi olan kişiler arasından seçilmektedir. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir. Herhangi bir yaş şartı aranmamakktadır.

RST Sosyal Medya hesaplarını yönetecek, aktif şekilde topluluk ve csgo ile ilgili yararlı bilgi paylaşımı yapabilecek kişiler arasından seçilmektedir. Başvuru kabulleri Topluluk Kurucusu tarafından değerlendirilmektedir. Herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır.